" IKAR "

Start

Każdy turysta, który szuka noclegu w Karpaczu lub okolicy ma do wyboru wiele opcji dostosowanych na każdą kieszeń. Dla najmniej wymagających dostępne są noclegi w wersji studenckiej, kiedy to z pewnością w grę nie będą wchodziły tak ekskluzywne, obiekty noclegowe jak wygląda to w kwestii korzystania z apartamenty w karpaczu, Nocowanie w Karpaczu
Pensjonat jest położony blisko wszystkich szlaków turystycznych i wyciągów narciarskich.


Oferujemy 48 miejsca w pokojach 2, 3, 4, 5 i 6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i telewizorem. Do dyspozycji gości kuchnie z pełnym wyposażeniem oraz dla grup świetlica/stołówka z osobną kuchnią. Miejsce i sprzęt do grillowania dostępny nieodpłatnie. Parking na 20 aut oraz 2 autokary.


Wpływ górskiego klimatu (mikroklimat korzystny dla dróg oddechowych) sprawi, że już po kilku dniach pobytu w naszym pensjonacie będziecie Państwo oddychać „pełną piersią”, a górskie wędrówki, jazda na nartach, czy po prostu relaks w górach pozostawią w Państwa pamięci niezatarte wrażenia.


Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w Ikarze był dla Gości czasem przyjemności i relaksu. Karpacz czeka!


cena: 25-30 zł


Zapraszamy przez cały rok
Jadwiga i Tadeusz Ostrowscy

/td>
100_6711.JPG
100_6744.JPG
DSCN0143.JPG
Fotka 6

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
IKAR
Nocowanie w Karpaczu